Červenec 2009

Pochmurné léto.

14. července 2009 v 14:27 | Róza | Olympus E - 520 |  Fotografie
Dvě sobě atmosférou podobné fotky za poslední dobu.


Naviděnou příště :) - Tatry :D

6. července 2009 v 22:25 | Róza
Nevím, jestli to sem vůbec mám zmiňovat, jestli to vůbec má nějaký smysl, či jestli netrávím drahocený čas určený k balení věci (že si ale balím brzo, že? :D) tady, u PC. Ale mohla bych to tady zveřejnit :) Jestli čekáte, že v příštích.. ehm, 5 dnech? přibidou nějaké fotky nebo články, tak to asi né. Jedeme totiž s rodinkou do Tater. Ach, už se těším na tu slovenštinu, víte já se vždycky, když jsem na Slovensku do ní hrozně zamilujiˇˇ. Pak přijedu do ČR a zase ta ohraná, čeština. Ale to není hlavní.. a co je hlavní? Teď jsem se do toho nějak zamotala no to je fuk :D Hlavně si ještě musím stihnout narvat do mobilu nějaký písně, abych měla v autě co poslouchat.

Tak mi popřejte ať si to tam užiju :D

Věda, víra, umění

6. července 2009 v 17:17 | Róza |  Články
K poznání světa vedou tři věci a to - víra, věda a umění.
Mám ráda umění, mám ráda vědu.
Nikdy jsem ale nevěřila.
Ať už v kterékoli náboženství.
Mám racionální myšlení a dělá mi někdy i problém chápat sestřino nadšení ze spatřeného ducha.
Nadpřirozené jevy.
Vždy hledám vysvětlení ve fyzice, vědě.


.. a co vy?

HURÁ PRÁZDNINY!!!

2. července 2009 v 16:22 | Róza |  Články
HURÁ PRÁZDNINY!
... tak přesně toto nám jezdilo na informační tabuli ve škole, na konci roku. Taky se tak radujete? Hm, já moc ne. Nejradši bych se vrátila do školy. Hodně lidí se hrozně těšilo a jsou hrozně šťastní, ale já jsem do té školy chodila ráda. Když opomenu některý nudný hodiny, tak to bylo celkem fajn a nejen přestávky. Škola mě baví a teď třeba nevím, co mám doma dopoledne dělat. Jak zaplnit ten čas? Jasně, bejt venku... Ale to mi tu školu nenahradí. - Mluvím jak blázen, že? :D - Nehorázně se těším na 1. září, až se všechno zase vrátí do starých kolejí... Ale zase bych nemohla říct, že prázdniny nemám ráda, strašně se těším na tábor. Hrozně moc :D.

Tak vám přeju ať si ty prázdniny hezky užijete :) Vlastně jen některým, nedivila bych se, kdyby byla polovina mých návštěvníků někde u moře :D